Znajdź pracę, która do Ciebie pasuje!

Oferty pracy

Szukasz pracy jako pracownik tymczasowy w logistyce, produkcji, technice lub usługach gastronomicznych i hotelarstwie? Agencja pracy tymczasowej Pollux od 2005 roku pomogła znaleźć pracę tysiącom osób poszukujących zatrudnienia w Europie i Holandii, stawiając pracowników na pierwszym miejscu.

(0 wyniki)

Jakie są Twoje obowiązki jako orderpicker?

Jako orderpicker masz kilka ważnych obowiązków, które zapewniają płynny przebieg procesu logistycznego. Oto przegląd Twoich najważniejszych zadań:

  • Zbieranie zamówień: Za pomocą listy kompletacji zamówień lub skanera zbierasz odpowiednie produkty z magazynu.
  • Kontrola produktów: Sprawdzasz produkty pod względem jakości i ilości, aby upewnić się, że wysyłane są właściwe artykuły.
  • Pakowanie i przygotowanie do wysyłki: Po zebraniu zamówienia starannie pakujesz produkty i przygotowujesz je do wysyłki.
  • Zarządzanie zapasami: Monitorujesz stan zapasów i sygnalizujesz, kiedy konieczne jest uzupełnienie produktów.
  • Korzystanie z narzędzi: W zależności od charakteru pracy możesz również korzystać z narzędzi, takich jak elektryczny wózek paletowy (EPT) do przenoszenia cięższych towarów.

Ile zarabia orderpicker?

W Pollux otrzymasz uczciwe i konkurencyjne wynagrodzenie, odpowiednie do Twojego doświadczenia i umiejętności. Wynagrodzenie orderpickera zazwyczaj wynosi od 11 do 13 euro za godzinę, w zależności od doświadczenia i firmy, w której pracujesz. Oprócz podstawowej pensji możesz otrzymać dodatki za pracę w nieregularnych godzinach oraz nadgodziny. Pollux oferuje również atrakcyjne świadczenia dodatkowe, takie jak zwrot kosztów podróży, dodatek urlopowy i plan emerytalny.

Dlaczego warto pracować dla Pollux?

W Pollux wierzymy w ciągły rozwój zawodowy każdego pracownika. Oferujemy różnorodne szkolenia i możliwości rozwoju, aby poprawić Twoje umiejętności i pomóc Ci w rozwoju kariery. Niezależnie od tego, czy chcesz poprawić swój język niderlandzki lub angielski, czy uzyskać licencję na wózek widłowy – u nas jesteś na właściwym miejscu.

Korzyści z pracy w Pollux:

  • Szkolenia i rozwój: Oferujemy rozbudowane programy szkoleniowe, aby pomóc Ci rozwijać się w Twojej roli i przygotować się na przyszłe możliwości kariery.
  • Elastyczność: Po prostu daj nam znać, kiedy jesteś dostępny. Chętnie dostosujemy się do Twojego grafiku.
  • Przyjazna atmosfera w pracy: W Pollux pracujesz w zgranym zespole, gdzie koleżeństwo i współpraca są na pierwszym miejscu.
  • Możliwości rozwoju kariery: Oferujemy wiele ścieżek rozwoju w branży logistycznej.

Czy jesteś zainteresowany ofertą pracy jako orderpicker i chcesz dołączyć do zespołu w Pollux? Nie zwlekaj i aplikuj już teraz! Prześlij nam swoje CV i list motywacyjny, a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

W Pollux masz szansę pracować w dynamicznym środowisku, w którym możesz rozwijać swoje umiejętności i budować swoją karierę. Aplikuj już dziś i odkryj możliwości, jakie daje kariera w orderpickingu w Pollux!